راهنمای شرکت در کنفرانس کتاب‌های نونگاشت فیزیک

ضرورت ثبت نام در کنفرانس

به توجه به اینکه ثبت نام در کنفرانس از تاریخ 1 اردیبهشت ماه 1398 آغاز می گردد و تا تاریخ 5 تیر ماه 1398 فرصت ثبت نام وجود خواهد داشت، لازم است شرکت کنندگان در کنفرانس قبل از هر اقدامی به علت محدودیت پذیرش در کنفرانس ثبت نام کنند؛ اولویت با کسانی خواهد بود که مقاله ارسال کنند و یا زودتر ثبت نام کرده و هزینه شرکت در کنفرانس را ارسال کرده باشند.

 

اطلاعات مورد نیاز پیش از ثبت نام

شرکت کنندگان در کنفرانس لازم است پیش از ثبت نام اطلاعاتی همچون کد ملی، کد پرسنلی، محل خدمت، آدرس و کد پستی محل سکونت، پست الکترونیک، گواهی عضویت در انجمن و فیش واریزی هزینه شرکت در کنفرانس را از قبل آماده نمایند.

 

پرداخت هزینه ثبت نام و خدمات

لازم است قبل از اقدام به تکمیل فرم ثبت نام وجه شرکت در کنفرانس طبق جدول زیر به شماره کارت 6037691990318370 به نام انجمن معلمان فیزیک خراسان رضوی واریز نمایند و برگه واریزی را هنگام پذیرش تحویل دهند. می توانید تصویر برگه واریزی را در تلگرام به خانم وندایی ارسال نمایند 09155229716 و همچنین فیش واریزی را در قسمت مخصوص در فرم ثبت نام بارگذاری شود.

توجه کنید در صورتیکه مقاله از طرف کمیته علمی انتخاب گردید نسبت به واریز حق ثبت نام اقدام نمایید.

 

جدول هزینه ثبت نام در کنفرانس نقد و بررسی کتابهای نونگاشت فیزیک

نوع شرکت کننده هزینه
شرکت کننده عادی 300000 ریال
شرکت کننده عضو انجمن معلمان فیزیک 200000 ریال

 

ثبت نام در کنفرانس

داوطلبین جهت ثبت نام در کنفرانس لازم است پس از تهیه اطلاعات و مدارک درخواستی در بخش قبل مراحل زیر را به دقت دنبال نمایند:

به سایت کنفرانس به نشانی www.khphyanjoman.ir مراجعه نموده و پس از انتخاب زبانه شرکت در کنفرانس اقدام به پر کردن فرم ثبت نام نمایند.

 

نکات مهم

– لازم به ذکر است با توجه به ظرفیت محدود ثبت نام در کنفرانس ، ضروری است در اسرع وقت نسبت به پرداخت هزینه‌ها اقدام گردد در غیر این صورت دبیرخانه کنفرانس هیچگونه مسئولیتی در قبال محدودیت ثبت نام بر عهده نخواهد گرفت.

– دبیرخانه کنفرانس مسئولیتی جهت اسکان ثبت نام شدگان در کنفرانس ندارد.

– گواهی ضمن خدمت و گواهی حضور در کنفرانس فقط برای افراد ثبت نام شده حاضر در محل برگزاری کنفرانس با ارائه کارت شناسایی داده خواهد شد

– هزینه‌های پرداخت شده به هیچ عنوان قابل عودت نمی‌باشد.

– در صورت صحیح نبودن اطلاعات ثبت شده توسط افراد ثبت نام افراد کان‌لم‌یکن تلقی شده و دبیرخانه مسئولیتی در برابر این افراد نخواهد داشت.

-از آوردن همراه در محل برگزاری جدا خودداری فرمایید.

-جهت برنامه ریزی ثبت نام حضوری به هیچ عنوان صورت نخواهد گرفت پس لازم است حتما در سایت ثبت نام فرمایید.

 

ارسال مقاله به کنفرانس

جهت ارسال مقاله پس از تهیه و تنظیم مقاله طبق فرمت های ارائه شده درسایت   www.khphyanjoman.ir مراحل زیر را انجام دهید:

  1. وارد لینک “کنفرانس نقد و بررسی کتابهای نونگاشت فیزیک” شوید.
  2.  فایل چکیده مقاله خود با فرمت pdf و docو با اندازه حداکثر 5/4 مگابایت ارسال و بارگذاری کنید و سپس سایر اطلاعات درخواستی در فرم مربوطه را تکمیل و دکمه ثبت نام را بزنید.

 

 نکات مهم

–  مقالات باید در چارچوب محورهای کنفرانس باشد. مقالات خارج از چارچوب محورهای کنفرانس پذیرش نخواهد شد.

-نویسندگان محترم باید مقاله را طبق فرمت خواسته شده در سایت ارسال نمایند.

– در صورتی که چکیده انگلیسی مقاله دارای ایرادات نگارشی و املایی زیاد باشد وارد سیکل داوری نخواهد شد. بنابراین لازم است قبل از ارسال چکیده، آنرا با دقت فراوان تصحیح نمایید.

– دبیرخانه کنفرانس فقط با نویسنده مسئول مقاله (یک نفر) مکاتبات لازم را انجام خواهد داد.

– بعد از ارسال مقاله امکان تغییر اسامی یا تغییر ترتیب اسامی نویسندگان وجود ندارد.

– چکیده و اصل مقالات باید با فرمت pdf و doc و با استفاده از نرم افزار Microsoft Word نسخه 2007 به بالا تهیه گردد.

– چنانچه مقاله براساس فرمت تعیین شده تهیه نشده باشد از فرآیند داوری خارج خواهد شد.

– کلیه مقالاتی که از سوی دبیرخانه کنفرانس دریافت می شوند وارد فرایند داوری شده و مقالاتی که از نظر کیفی در حد قابل قبولی باشند, مورد پذیرش واقع می شوند.

– محدودیتی برای تعداد مقالات ارسالی برای هر نویسنده وجود ندارد.

– مقالات ارائه شده بایستی تنها جهت ارائه در کنفرانس نقد و بررسی کتابهای نونگاشت فیزیک تهیه گردیده و پیشتر در هیچ مجله و یا کنفرانسی ارائه نشده باشند.
– کنفرانس نقد و بررسی کتابهای نونگاشت فیزیک و برگزارکنندگان آن، نسبت به تامین و حفظ حقوق معنوی نویسندگان مقالات، پایبند خواهد بود.